Usługi

Fachowe usługi holownicze dla kierowców

Nasze przedsiębiorstwo oferuje fachowy transport pojazdów, holowanie oraz pomoc drogową. Każdy klient naszej firmy może liczyć na bardzo fachową pomoc w trudnej sytuacji drogowej, takiej jak wypadek, awaria, itp. Nasza siedziba mieści się w Wałbrzychu, ale obsługujemy również klientów z okolic, a także wszystkich zainteresowanych klientów z całej Polski lub osoby, które niespodziewana sytuacja na drodze spotkała za granicą.

Najlepszy sprzęt i najlepsze usługi

Nasze nowoczesne pojazdy holujące posiadają dużą ładowność oraz odpowiednią przestrzeń do holowania aut osobowych oraz innych pojazdów i maszyn o różnej masie czy też wielkości. Radzimy sobie nawet z trudnymi zadaniami, które na pierwszy rzut oka mogą się wydawać skomplikowane. Fachowa realizacja takich zleceń jest możliwa dzięki temu, że stosujemy innowacyjne technologie obsługiwane przez doświadczony i wykwalifikowany personel.

Naprawa aut na trasie

Jesteśmy zespołem fachowców oraz posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu dokonujemy różnych napraw na trasie. Zwykle powodem awarii może być błahostka, którą na szczęście jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz jej zaradzić. W ostateczności holujemy pojazd do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez klienta.

Pomoc przy wypadkach i stłuczkach

Nasza firma posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia, dzięki którym możemy pomagać w usuwaniu skutków wypadków. Posiadamy odpowiednie oświetlenie aut, a nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie świadczenia fachowych usług pomocy drogowej. Dzięki temu udzielamy pomocy w przypadku trudnej sytuacji, takiej jak stłuczka, wypadek, itp.

Dostępność o każdej porze i w niskiej cenie

Działamy jako całodobowa pomoc drogowa. Skontaktuj się z nami, a na pewno zareagujemy na Twoje wezwanie w krótkim czasie. Skorzystaj z naszej pomocy jeśli problem dotknął Cię w Wałbrzychu lub okolicach, ale pamiętaj, że obsługujemy również klientów z innych miast oraz z zagranicy. Oferujemy przystępne ceny, których wielkość jest uzależniona od rodzaju usługi oraz trasy, którą muszą pokonać nasze pojazdy.

Top